جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پوست صورت

جراحی های پوستی به طور کلی به دو دسته ی آرایشی و بازسازی تقسیم می گردد لذا در جراحی های باز سازی به منظور باز گشتن زیبایی فرد عمل صورت می گیرد اما در جراحی های آرایشی عمل به صورت افزایش زیبایی فرد انجام می شود.

جراحی پوست

این جراحی ها شامل:
 جراحی  خالها ، تومورهای خوش خیم و بد خیم ، جراحی اسکار ، زخم صورت ، زیبای پلک و ابرو ، کشیدن پوست صورت
کشش پوست صورت یا لیفت صورت نیز جزو جراحیهای زیبایی صورت است که در مواردخاصی بسیار به زیبا سازی صورت و گردن کمک میکند

جراحی خال ها

جراحی خال صورت و بدن با روش های مختلفی امکان پذیر است.
زمانی که پزشک شما یک خال را خطرناک تشخیص می دهد و یا زمانی که خودتان به دلایل زیبایی شناختی از وجود خال روی بدن خود ناراضی هستید، ممکن است به فکر این بیافتید که خال خود را به گونه ای بردارید. در این مقاله مروری به روش های مختلف مورد استفاده برای برداشتن خال صورت و جاهای دیگر بدن خواهیم داشت.
در حالی که معمولا خال ها بی ضرر هستند و نیازی به درمان ندارند، گاهی اوقات ممکن است در صورت خطر ابتلا به سرطان پوست یا به دلایل زیبایی نیاز به حذف کردن خال باشد. در باور عموم جراحی خال صورت نوعی جراحی زیبایی مانند جراحی چال گونه می باشد که فرد طبق سلیقه خود برای این عمل اقدام می کند.

جراحی اسکار

اسکار می تواند در اثر تصادف، آسیب و یا سزارین ایجاد شود و بسیاری از افراد، با وجود جای زخم و اسکار بر روی پوست، اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. یکی از بهترین روش ها در کاهش اسکارهای ناخواسته، جراحی ترمیم اسکار می باشد.
جراحی ترمیم اسکار، جراحی است که به بهبود زیبایی ظاهری اسکارها می پردازد.

زیبای پلک و ابرو

جراحی زیبایی پلک برای اصلاح افتادگی پلک و برداشتن پوست اضافی مناسب است
یکی از روش های برداشتن پلک مزاحم انجام بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)است.
اگر چین و چروک پلک بالا زیاد باشد ، پوست اضافه بر روی مژه ها می افتد و میدان دید محیطی فرد را محدود می کند.
قسمت بالایی و خارجی میدان دید بیشتر از سایر قسمت ها تحت تاثیر قرار می گیرد .
این محدودیت دید ممکن است به هنگام مطالعه و رانندگی مزاحمت ایجاد کند.
بدیهی است که انجام بلفاروپلاستی “جراحی زیبایی پلک” در چنین فردی، علاوه براینکه وضعیت چشم ها و پلک های وی را زیباتر می کند، محدودیت میدان بینایی وی رانیز برطرف می کند.

کشیدن پوست صورت

لیفت صورت یا کشیدن پوست، روشی نسبتا تهاجمی است که در آن، با ایجاد برش‌های اندک در نواحی کناری پوست صورت و کشیدن عضلات یا پوست در ناحیه موردنظر، لیفت و جوانسازی پوست انجام می‌شود.
در این روش معمولا برش‌ها بسیار کوچک، نامشخص و راحت ایجاد می‌شود. جراحی زیبایی کشیدن پوست صورت، بسیار ساده است و پیچیدگی چندانی برای پزشکان متخصص و باتجربه ندارد.
در این روش، هیچ نگرانی بابت باقی‌ماندن جای زخم و اسکار پوستی نیز وجود ندارد. زیرا برش‌های موردنیاز برای کشیدن پوست صورت، در نواحی نزدیک به رویش موها و یا در ناحیه پشت گوش قراردارد. همین موضوع موجب محبوبیت بیش از پیش روش کشیدن پوست صورت شده است.
کشش پوست صورت یا لیفت صورت نیز جزو جراحیهای زیبایی صورت است که در مواردخاصی بسیار به زیبا سازی صورت و گردن کمک میکند

اسکرول به بالا