جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

جراحی های فکی و گردن

لیفت گردن،جراحی ضایعات حنجره جراحی توده های گردنی ( لنفاوی و کیست و تومرال ) جراحی فستیوالهای مادرزادی گردنی

لیفت گردن

لیفت گردن یک جراحی زیباییست که پوست اضافه و چربی اضافه اطراف خط فک را حذف کرده، یک گردن بسیار زیبا با خط جذاب ایجاد می کند.
نتیحه ای که از این جراحی می بینید، طولانی مدت است اما جراحی لیفت گردن نمی تواند پروسه پیری را متوقف کند.

توده گردن

به غدد گردنی توده گردن نیز می گویند، این توده ها می توانند بزرگ و قابل مشاهده یا بسیار کوچک باشند. بیشتر توده های گردن خطرناک نیستند. بسیاری از آن ها خوش خیم و غیر سرطانی هستند. امّا یک غده یا توده گردن می تواند نشانه ای از بیماری جدی چون عفونت یا رشد غدد سرطانی باشد

جراحی فکی

یکی از مواردی که باعث زیبایی و جذابیت هرچه بیشتر یک شخص می شود فرم صورت و شکل آن است. افراد زیادی هستند که مشکلاتی را از نظر زیبایی به خصوص در صورتشان احساس می‌کنند. آنها می توانند به کمک جراحی زیبایی یا جراحی فک و یا حتی درمان های بدون جراحی، این مشکلات را رفع کنند. از جمله این موارد زیبایی در صورت، جراحی فک صورت کشیده و گرد کردن آن است. البته منظور هر صورت کشیده ای نیست. برخی از صورت‌ها حالت طبیعی دارند و نازیبا نیستند. با کمی زاویه دار و گرد کردن پایین صورت می توان زیبایی صورت‌هایی که کشیدگی بیش از اندازه دارند و باریک هستند، را به آن برگرداند. روش های بدون جراحی، اثرات موقت دارند. اما کسانی که به دنبال تغییرات دائمی هستند، روش های جراحی یکی از بهترین روش‌ها است. درست است که هزینه جراحی بیشتر است و ممکن است عوارضی هم تا مدتی پس از جراحی داشته باشد.با وجود کم هزینه بودن روش‌های غیر جراحی و احساس امنیت آن به دلیل نبود دوره نقاهت و عوارض کوتاه مدت بعد از عمل؛ بعد از مدتی باید تکرار شوند زیرا تاثیر آن از بین می‌رود.

اسکرول به بالا