جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تزریق ژل یا فیلر

تزریق ژل یا تزریق فیلر روشی سریع برای ایجاد اصلاحات مختلف در صورت از جمله بازگرداندن و افزایش حجم صورت، افزایش حجم لب‌ها، کاهش چین‌و‌چروک و خطوط اخم و خنده و… است.

رشت- خیابان بوسار،بالاتر از آزمایشگاه آشتیانی ،بن بست شهید پورکار،ساختمان طلائیه

ژل لب​

بیشتر ما لب‌هایی درشت و برجسته را می‌پسندیم اما بسیاری از این زیبایی خدادادی و ژنتیکی محروم مانده‌ایم. خوشبختانه در دورانی زندگی می‌کنیم که خواسته‌هایمان شدنی‌تر و دست یافتنی‌تر از همیشه هستند و لب‌های برجسته نیز از این قاعده مستثنی نیست.
به متقاضیانی که می‌خواهند برای بار اول تزریق ژل به لب انجام دهند، توصیه می‌کنیم از ژل‌های موقت هیالورونیک اسیدی استفاده کنند. احتمالاً اسم این ماده را شنیده‌اید؛ چون در محصولات آبرسان، مرطوب کننده و مراقبت پوستی استفاده‌ی زیادی دارد. بله، این همان هیالورونیک اسید است. ماده‌ای قندی که یکی از اجزای تشکیل دهنده‌ی بافت پوست ما است و می‌تواند تا ۱۰۰۰ برابر وزن خود آب ذخیره کند.
قدرت شگفت آور هیالورونیک اسید در نگهداری آب باعث می‌شود که هم ماده‌ای فوق‌العاده برای آبرسانی به پوست باشد و هم انتخابی بسیار خوب برای حجم دهی به لب‌ها، گونه‌ها، چانه، فک و غیره. ژل‌های هیالورونیک اسیدی ایمن هستند، ماندگاری متوسطی دارند، بعد از تزریق ظاهری طبیعی به صورت می‌دهند و می‌توانند برای پوست شما مفید باشند

تزریق فیلر

زیباتر شدن بوسیله حجیم کننده های بافتی
علائم قابل رویت پیری در طی زمان بعلت اشعه خورشید ، وراثت و روش زندگی ایجاد می گردد و یکی از علائم زودرس آن ایجاد چین و چروک و کاهش حجم پوست می باشد با تزریق فیلرها بصورت غیر جراحی می توان کاهش حجم را جبران کرده و این خطوط را ازبین برد . اگر شما تمایل دارید که ظاهر شما جوانتر گردد و خطوط چین و چروک ها از بین رود این تزریقات برای شما مناسب می باشد

کاربردهای تزریق ژل

 • پر کردن گودی زیر چشم و رفع سیاهی آن
 • رفع چین و چروک های موجود در صورت
 • کم عمق کردن خط لبخند
 • حجیم سازی لب و گونه پر کردن جای زخم و آکنه
 • رفع برخی از نقوص موجود در بینی

مراقبتهای بعد از تزریق فیلر

 • بعد از تزریق ژل ، مقداری تورم و کبودی در اطراف ناحیه مورد تزریق ایجاد می شود که طبیعی بوده و با گذشت زمان رفع خواهد شد .
 • برای ایجاد تسریع در از بین بردن ورم صورت بعد از تزریق ژل ، در 3 روز ابتدایی بعد از تزریق ژل از کمپرس آب سرد و در 3 روز بعدی از کمپرس آب گرم استفاده نمایید .
 • از خوردن غذاهای پرادویه و فلفلی بپرهیزید .
 • از ماساژ دادن نقاطی که در آن ها تزریق ژل انجام شده است ، جداً خودداری کنید .
 • تا برطرف شدن کامل کبودی و تورم ، از به کار بردن گرما در نقاط نظر اجتناب نمایید .
 • مورد آفتاب گرفتن ، استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکلی باعث گر گرفتگی صورت می گردد ، ازمصرف دخانیات و مشروبات الکلی و گرفتن آفتاب بپرهیزید .
 • پس از تزریق ژل استراحت مطلق نکرده و به آرامی راه بروید .
 • به مدت 3 هفته از استحمام طولانی خودداری نمایید .

کانتورینگ

کانتورینگ یعنی ایجاد خطوط و برجستگیهایی در صورت که باعث زیباتر شدن آن میشود.
در این پروسه با تزریق ژل یا انواع فیلر مثل مایکروفت زوایای صورت مشخص تر و برجسته تر میشود.
باید به این نکته اشاره کرد که زوایای ایجاد شده باید با بررسی نوع وشکل صورت ونیازهای هرصورت ایجاد شودودر هرصورتی نمیشود زوایای مشابهی ایجاد کرد.
درتزریق فیلر ها باید در مورد عوارض تزریقات صورت هم دانست عوارض فوری مثل کبودی هماتوم یاتجمع خون وعفونتهای سطحی در مواردی حتی کوری و نکروز وسیاهی وازبین رفتن پوست نواحی مختلف در اثر آمبولی فیلر و حتی در موارد نادری سکته مغزی و مرگ گزارش شده . پس باید فیلر در مراکز پزشکی و توسط پزشک متخصص یا دوره دیده ی آگاه به عوارض و خطرات وآناتومی صورت وعروق و نواحی خطر در صورت انجام شود هیچگاه نبابد به پزشک اصرار کنید که میزان بیش از حد فیلر تزریق شود استتیک و زیبایی صورت بطور طبیعی و جوانسازی هدف اصلی تزریق فیلر هاست عوارض طولانی اثر مثل گرانولوم و پلاک میکروبی یا بایوفیلم میباشد
میزان بالای فیلر باعث بالارفتن احتمال عوارض و نازیبایی صورت میشود
در این موارد استفاده از آنزیم هیالاز برای رفع این عوارض مفید وکمک کننده است
پی آر پی نیز برای عفونتهای مزمن جزو درمانهای موثر برای بایوفیلم به شمار میرود

اسکرول به بالا